Oferta

OFERTA ECO PROJEKT

KABINY LAKIERNICZE

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kabin lakierniczych, które zawsze dobieramy pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Oferujemy kabiny do motoryzacji, przemysłu i drewna.

Stanowiska przygotowawcze

Nasze rozwiązania dopasowujemy do infrastruktury którą dysponuje klient dlatego proponujemy urządzenia z wyciągiem dolnym, bocznym lub systemem mieszanym.

Kontenery lakiernicze

Nasza firma dostarcza mobilne lakiernie oraz suszarnie dla wielu gałęzi przemysłu. Takie rozwiązania umożliwiają łatwą relokację za pomocą HDS lub wózka widłowego .

Ściany lakiernicze

Mogą one występować w wielu konfiguracjach i są alternatywą dla kabiny lakierniczej. Oferujemy je w wersjach najprostszych jak i w skomplikowanych układach z systemami grzewczymi.

Stoły szlifierskie

Wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym na nowoczesnych maszynach numerycznych . Projekty natomiast wykonywane są przy współpracy z naszymi zachodnimi dostawcami.

Materiały filtracyjne

Poprzez wieloletnią współpracę i rozpoznawalną markę mamy wypracowane ceny z naszymi zachodnimi partnerami dzięki czemu możemy zaoferować produkty najwyżej jakości.

Nasi Partnerzy w biznesie

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszymi specjalistami