Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kompleksowe usługi serwisowe

PROFESJONALNY
SERWIS

Serwis to niezależna jednostka naszej firmy składająca się wyłącznie z przeszkolonych i doświadczonych pracowników dysponujących nowoczesnym sprzętem pomiarowo-kontrolnym, działająca na terenie całego kraju. Od początku swojej działalności w tej branży firma nasza prowadzi dział techniczny, którego zadaniem jest prowadzenie wszelkich napraw serwisowych oraz czynności związanych z konserwacją kabin lakierniczych oraz stref przygotowawczych.

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło nam na stworzenie grupy profesjonalnych techników którzy zajmują się serwisem wszystkich marek i modeli kabin lakierniczych dostępnych i pracujących na rynku polskim. Obecnie posiadamy grupę techników serwisantów, która reaguje na każde wezwanie serwisu przez 24 godziny na dobę na terenie całego kraju. Posiadamy magazyn części zamiennych dzięki któremu jesteśmy wstanie usunąć większość usterek kabin lakierniczych w ciągu 48 godzin . 


3 WARIANTY USŁUGI SERWISOWEJ

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom Naszych klientów, oraz obniżenia kosztów usługi serwisowej wprowadziliśmy dwa warianty usługi serwisowej

wARIANT NR 1

Serwis 24 godziny

Szybka i profesjonalna obsługa w ciągu 24 godzin, samochód serwisowy wyposażony w newralgiczne części niezbędne do usunięcia różnego rodzaju usterek.

wARIANT NR 2

Serwis planowany

Serwis zaplanowany przynajmniej 2 tygodnie wcześniej w celu usunięcia usterek lub przeglądu kabiny, zakończony szczegółowym protokołem serwisowym opisującym stan urządzenia oraz niezbędne prace do wykonania w celu usprawnienia urządzenia.

wARIANT NR 3

Umowa serwisowa

Podpisana na dany okres nadaje klientowi status VIP dzięki któremu jesteśmy wstanie usunąć usterki urządzeń w przeciągu kilkunastu godzin, a na magazynie posiadamy wszystkie newralgiczne części zapasowe . Dodatkowym atutem jest wykonywanie okresowego przeglądu urządzenia zgodnie z harmonogramem z umowy.

Nasza oferta obejmuje takie prace jak :
• Stała obsługa i konserwacja kabin lakierniczych
• Awaryjny serwis urządzeń
• Modernizacja kabin lakierniczych wymiana sterowań
• Serwis, wymiana, regeneracja palników olejowych i gazowych
• Czyszczenie wentylatorów, wymienników, układów grzewczych urządzeń
• Mycie kabin lakierniczych i nanoszenie foli ochronnych
• Wymiana materiałów eksploatacyjnych, filarów powietrza
• Montaż rekuperatorów, depuratorów węglowych
• Relokacja urządzeń

W ostatnim okresie szczególnym zainteresowaniem cieszy się usługa wymiany sterowań. Problem z sterowaniami w kabinach lakierniczych pojawił się od momentu zastosowania skomplikowanych rozwiązań dotykowych lub opartych na sterownikach PLC. Dzięki swojej wiedzy jesteśmy wstanie zmodernizować urządzenia w celu optymalizacji ich pracy lub wymienić sterowanie gdy dostawca urządzenia nie może poradzić sobie z jego naprawą. Nasze rozwiązania są oparte na podzespołach renomowanych producentów, a sterowania wykonujemy w formie manualnej obsługi lub ekranów dotykowych w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy wszystkich klientów dla których liczy się profesjonalny serwis i bezawaryjna praca urządzenia

NASZE USŁUGI SERWISOWE

Nasi Partnerzy w biznesie

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszymi specjalistami