DOSTAWA

kuriergls

 

poczta_polska_logo

 

Realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Korzystamy z usług firmy kurierskiej, Poczty Polskiej oraz transportu własnego.

SERWIS


 

serwisSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Firma ECO-PROJEKT jest przedstawicielem w Polsce francuskiego producenta kabin lakierniczych OMIA.

 

Od początku swojej działalności w tej branży firma nasza prowadzi dział techniczny, którego zadaniem jest prowadzenie wszelkich napraw serwisowych, oraz czynności związanych z konserwacją kabin lakierniczych oraz stref przygotowawczych.

 

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło nam na stworzenie grupy profesjonalnych techników którzy zajmują się serwisem wszystkich marek i modeli kabin lakierniczych dostępnych i pracujących na rynku polskim.

 

Obecnie posiadamy grupę techników serwisantów, która reaguje na każde wezwanie serwisu przez 24 godziny na dobę na terenie całego kraju

 

W przypadku nie usunięcia przyczyn awarii z powodu zbyt skomplikowanej usterki wymagającej specjalnych zamówień nie pobieramy żadnych opłat związanych z wykonaną pracą, a jedynie zwrot kosztów związanych z dojazdem na miejsce serwisu.

 

Jednocześnie gwarantujemy, że kilometry związane z dojazdem serwisanta będą naliczane od najbliższego miejsca pobytu  technika, lecz nie dalej aniżeli wynika to z tabeli odległości od miejsca siedziby serwisu do miejsca wykonania usługi.

 

 

2 warianty usługi serwisowej


 

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom Naszych klientów, oraz obniżenia kosztów usługi serwisowej wprowadziliśmy dwa warianty usługi serwisowej:

1. SERWIS 24h – szybka i profesjonalna obsługa w ciągu 24h.

2. SERWIS planowany – serwis zaplanowany przynajmniej 2tyg wcześniej w celu usunięcia usterek lub przeglądu kabiny.


W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


 

Rekomendacje


 

rekomendacje